Shun Yu Industrial Co., Ltd. е водечки производител, на снабдувачот, извозникот и фабрика во Taiwan of Појас со плетенка кои се извори од сигурни продавачите на пазарот. Со цел да се обезбеди нивната подолг живот и квалитет ние производство на овие производи, со користење врвот одделение суровина, како на меѓународните стандарди за квалитет. Нашите производи се прецизно дизајниран со голема грижа од страна на нашите прекрасен тим со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се совршени да се користи во различни места. Нашите производи се исто така познати по своите одличен квалитет, брза услуга и прифатлива цена. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!

Појас со плетенка

Ремени од памукSYBC172,SYBC073,SYBC091,SYBC092,SYBC131,SYBC172,SYBC212,SYBC332 Материјал:Памучен восок Боја:Растение/измешајте боја Тежина:20 мм-Дебелина 35 мм:4 мм-6 мм Големините и дизајните може да се прилагодат брзо време на испорака Потекло:Тајван Во споредба со кожните ремени,памучните плетени ремени можат да покажат уникатен стил на додатоци.Памучниот елемент ќе им донесе на луѓето меко и удобно чувство.Повеќето клиенти избираат и памучни материјали како главен материјал во плетениот појас.Составот на памучниот плетен појас може да се депилира за да се направи површината светла и вода-отвратителен.Можеме да им помогнеме на клиентите во дизајнирањето и развојот на уникатни производи со плетенки појаси.Ве молиме погледнете ја сликата за појасот од памучна врвка.
Еластични ремени од кабелSYBE131,SYBE172 Материјал:Полипропиленско предиво,Гумен конец,памук Боја:Растение/измешајте боја Тежина:40 мм-Дебелина 60 мм:3 мм-4 мм Големините и дизајните може да се прилагодат брзо време на испорака Потекло:Тајван Еластичниот ремен од кабелот е поудобен за носење од општото не-еластичен појас,еластичноста може да биде посоодветна за различни типови на тело.Еластичниот појас е исто така популарен предмет во плетениот појас.Зависат од материјалот што ќе го изберете, исто така, може да се произведе во различен стил плетен појас.Можеме да им помогнеме на клиентите да дизајнираат и развијат уникатни производи од еластичен ткаен појас.Погледнете ја сликата за еластичниот појас.
Појаси од јута од кабелSYBJ131 Материјал:Предиво од јута Боја:Растение/измешајте боја Тежина:20 мм-35 мм Големините и дизајните може да се прилагодат брзо време на испорака Потекло:Тајван Елементот Јута има природен и примитивен стил често гледајте облека на плажа со појас од јута или додатоци кои го носат чувството за одмор.Бојата на самата Јута е прикажана на сликата.Материјалот од Јута може да се обои или избелени за да ја направи бојата потемна или посветла.Појасите од јута, исто така, може да се направат во еластични појаси.Можеме да им помогнеме на клиентите во дизајнирањето и развојот на уникатни производи од ткаени појаси од Јута.Стилот на ткаените појаси со јаже од јута е прикажан на сликата.
Измешајте и поклопете ги облозитеSYBM05 Материјал:кожно јаже,предиво од хартија,полиестерско јаже,метално предиво,пластична топка,полипропиленско предиво. Боја:Растение/измешајте боја Тежина:20 мм-35 мм Големините и дизајните може да се прилагодат брзо време на испорака Потекло:Тајван Мешањето и усогласувањето на плетените појаси е сосема посебно што користат различни материјали за плетенка заедно и создаваат уникатни стилски појаси.Материјалите на сликата се кожено јаже,хартиена ознака,полиестерско јаже,метално предиво,пластична топка,полипропиленско предиво,може да се користи во појаси,материјали за чевли и материјали за чанти.Методот на плетенка на мешање и усогласување на ремени може да создаде различни стилови на плетени појаси.Ако клиентите имаат некој идеален да користат разни материјали за плетенка,ние сме многу добредојдени да разговараме со нас
нашите главни производи се сите видови на

Појас со плетенка

, И тие се добро примен во Кина и меѓународниот пазар. Вие сте добредојдени да не контактирате за повеќе информации и со нетрпение очекуваме да работиме со вас!