Кабел за извртување

Нашите Кабел за извртување главно се снабдуваат, произведуваат и извезуваат низ целиот свет, на кои многу им се допадна популарноста поради нашиот добар квалитет и поволна цена. Се гордееме со обработката на нарачката на нашите клиенти според распоредот и ефикасноста низ целиот свет. Исто така, ние постојано се подобруваме и продолжуваме да им помагаме на нашите клиенти од дома и од странство да постигнат поуспешни. Добредојдени се и каталози за ОЕМ и специјални дизајни. Ве молиме контактирајте со нас за професионални трговски услуги.
Нашите

Кабел за извртување

уживаат во добра репутација во различни пазари низ целиот свет. За овој успех, ние постојано ќе ви понудиме нашите најдобри услуги и производи за да ги исполни сите ваши потреби. Ве молиме не двоумете се да контактирајте не ако имате било истрага.
  • Кабел за извртување - SYTC21
Кабел за извртување
модел - SYTC21
Завртете го кабелот
SYTC21
  1. Материјал:Најлонско предиво,Метално предиво,Полиестерско предиво
  2. Боја:Растение/измешајте боја
  3. Тежина:1мм~10 мм
  4. Големините и дизајните може да се прилагодат
  5. брзо време на испорака
  6. Потекло:Тајван

Извитканиот кабел е многу чест на пазарот.Често се гледа од големи снопови за прицврстување на мали ленти за декорација.Главно произведуваме мали ленти за декорација.Ефектот на јажето извиткано од избраните предива е исто така различен.Предивото Gold Thread е многу погодно за пакување подароци или украсување за празнична атмосфера.Може да се користи и за изработка на разни украсни јажиња како што се јажиња за врзување завеси.Покрај тоа,изопачените јажиња може да се преработат и во плетени ремени,тркалезни јажиња,рамни појаси,што ќе влијае на плетените појаси.Изгледот ќе биде различен,сликата е за референца на искривените јажиња што ги направивме‧
Enquiry Now
производи Листа
Декоративен ГимпSYDG216-2,SYDG216-4,SYDG217-1,SYDG217-3,SYDG217-4,SYDG217-9 Материјал:Најлонско предиво,Полиестерско предиво,Предиво од вискоза Боја:Растение/измешајте боја Тежина:4 мм-20 мм Големините и дизајните може да се прилагодат брзо време на испорака Потекло:Тајван Декоративната химп машина може да произведе различни модели,а самиот украсен гимп е релативно тенок.Повеќето од нив се користат во шиење фустани,покуќнина,софи,абажури...итн.Боите може да се усогласат според потребите на гостите.Ширината на украсниот млаз помеѓу 4мм и 20мм зависи од моделот.Можеме да направиме мали пакувања за клиентите да ги продаваат директно во продавницата.Ако имате различни потреби за декоративен химп,можете исто така да не контактирате за да разговараме.На фотографијата е направена декоративната обвивка.за твоја информација‧
Двојно&Рамен во тројна бојаSYTF3601 Материјал:Најлонско предиво,Метално предиво,Полиестерско предиво Боја:Растение/измешајте боја Тежина:8 мм до 15 мм Големините и дизајните може да се прилагодат брзо време на испорака Потекло:Тајван Двојна боја и тробојна рамна боја,Може да се користи при шиење облека и фустани,шиење мебел,декорација на осветлување,врвки за чевли,рамно пакување,итн. ‧Овој тип на појас може да се направи од 8mm до 15mm во ширина.Методот на усогласување на бојата може да се направи во мешан-боја сингл-боја три-обои сатенски обоени предива во различни комбинации,или може да се користи со тркалезни жици за да се направат ткаени појаси,како што е ременот во средината на црната билатерална боја на фотографијата,а појасот за ракотворби може да се направи во мали пакувања.Побрза презентација на производите пред клиентите
Плетени&кабел за дамкиSF137&засилувач;LR2 Материјал:Најлонско предиво,Метално предиво,Полиестерско предиво Боја:Растение/измешајте боја Тежина:2-5 мм Големините и дизајните може да се прилагодат брзо време на испорака Потекло:Тајван Плетениот кабел и кабелот за дамки главно се продаваат во продавници за рачна изработка.Тие можат да се користат како саксии со цвеќиња,јажиња за врзување на отворено,јажиња за врзување подароци,и рака-плетени јажиња.Јажето е со мала тежина и тоа’е издржлив за надворешна употреба.може да користите и метално предиво за да направите плетен кабел,што на клиентите им носи различен избор на материјали.Ако сакате јаже со посебни спецификации,можете да разговарате со нас.Фотографијата на овој производ е прикажана на сликата.